A A A

Wycieczka do Turcji

WYCIECZKA do TURCJI
W DNIACH 02.07-16.079.2015

 

 

samolot z Goleniowa

CZARODZIEJSKA ANATOLIA

1 dzień
Wylot z Polski i przylot na lotnisko w Antalyi. Zakwaterowanie i nocleg w jednym z hoteli Riwiery Tureckiej. Obowiązkowaopłata za wizę turecką (10 euro/os.).

2 dzień
KAPADOCJA
Po wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu. Podróż do Kapadocji niezwykłej krainy bogatej w czarodziejskie kominy skalne,kościółki chrześcijańskie ze świetnie zachowanymi freskami oraz miasta podziemne. Przystanek na odświeżenie. Zwiedzaniemuzeum Mevlany w Konyi - dawnego zakonu Wirujących Derwiszy. Obiad. Podziemne miasto Saratli. Zwiedzanie twierdzyUchisar – broniącej dostępu do Kapadocji. Panorama w dolinie Goreme. Czas na zakupy. Zwiedzanie kościółka św. Szymona wPasa Bagi. Zakwaterowanie i kolacja w hotelu w okolicach malowniczej miejscowości Urgup. Dla chętnych – niesamowitazabawa na “Nocy Tureckiej”.

3 dzień
KAPADOCJA-ANKARAPo wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu. Zwiedzanie Muzeum na Otwartym Powietrzu w Dolinie Goreme. Trzy Piękności.Spacer przez Dolinę Wyobraźni. Twierdza Uchisar. Obiad. Przejazd do Ankary. Zakwaterowanie i kolacja w hotelu.

4 dzień
ANKARA-ISTAMBUŁPo wczesnym śniadaniu zwiedzanie Muzeum Cywilizacji, które otrzymało europejską nagrodę w kategorii muzeum roku a wnim bogata wystawa eksponatów od paleolitu po czasy współczesne. Przejazd do Stambułu. Obiad. Przystanek na odświeżenie.Dla chętnych niezapomniana wycieczka Stambuł Nocą.

5 dzień
ISTAMBUŁZwiedzanie Stambułu. Kościołów Mądrości Bożej – Haga Sofia. Pałac Topkapi (sułtański) błękitny meczet. Hipodrom. Czas wolny.Dla chętnych niezapomniana przygoda podczas rejsu statkiem po Bosforze. Kolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień
ISTAMBUŁ-EFEZPo wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu. Przeprawa promowa następnie przejazd do Efezu. Przystanek na odświeżenie. Obiad.Zwiedzanie Efesu, jednego z najlepiej zachowanych miast antycznych. Wizyta w domu Matki Boskiej. Zakwaterowanie i kolacjaw okolicach Efezu. Dla chętnych relaks i masaż w łaźni tureckiej.

7 dzień
EFEZ-PAMUKKALE-ANTALYAPo śniadaniu wyjazd z hotelu. Przejazd do Pamukkale. Zwiedzanie starożytnego uzdrowiska jakim było miasto Hieropolis,największa nekropolia w Anatoli. Tarasy wapienne. Dla chętnych kąpiel w basenie Kleopatry z wodą termalną. Obiad. Czas nazakupy. Dojazd do Antalyi. Zakwaterowanie w jednym z hoteli Riwiery Tureckiej.

8-14 dzień
Pobyt w hotelu Galeria Resat*****(wyżywienie Ult.all inclusive).

 


Warunki imprezy pobytowo - objazdowej


Istnieje możliwość połączenia 7 dniowej wycieczki objazdowej z innymi niż niżej podanymi hotelami, wszelkie informacje dotyczące oferty można uzyskać u organizatora imprezy.
Gwarancja ostatecznych cen.

Ceny w zł/os. zawierają: przelot samolotem, wszystkie opłaty lotniskowe, podatek VAT, transfery, zakwaterowanie w hotelu wraz z wyżywieniem zgodnym z opisem. Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW i BP, opiekę polskojęzycznego rezydenta. Podczas objazdu: transfery klimatyzowanymi autokarami wg. planu imprezy, zakwaterowanie w hotelach 3* w obiektach posiadających dokument działalności nadany przez władze lokalne. Wyżywienie na obiezdzie: HB - śniadanie i obiadokolacje w postaci bufetu, w przypadku porannego wyjazdu z hotelu suchy prowiant na drogę.

Ceny nie zawierają: opłaty obowiązkowe ( płatne w pierwszym dniu imprezy ) wiza turecka na lotnisku (15 Euro lub 20 Dolarów / os) , wejściówki do zwiedzanych obiektów , opieka lokalnego przewodnika, przeprawa promowa (razem ok.140 euro/os.).

Nieobowiązkowe opłaty dodatkowe: obiady oraz napoje podczas wycieczki objazdowej , imprezy fakultatywne podczas wycieczki 7 dniowej : Noc Turecka Kapadocja (ok.25 euro/os.), Stambuł nocą (ok.15 euro /os) :- rejs po Bosforze (ok.25 euro/os.) - kawa po turecku i fajka wodna ( 8 euro/os) , łaźnia turecka (ok. 18 euro/os.), lot balonem po Kapadocji (ok.160 euro/os.), lot helikopterem nad Bosforem (ok.160 euro/os), Basen Kleopatry (ok.12 euro/os.) pokaz tańca derwiszów ( 15 euro/os) .

Uwaga: Wycieczka objazdowa dostępna jest jako 1 tygodniowa wycieczka objazdowa, połączona z dodatkowym 7 dniowym pobytem w hotelu. Kolejność uzależniona jest od Jet Touristic Poland, czyli możliwy jest (odjazd +pobyt, pobyt + odjazd lub pobyt + objazd + pobyt).
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie.

Osoby, które chciałyby wylecieć do Turcji proszę o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: biuro@travel-nowogard.pl prosimy podać imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu.

W razie pytań proszę dzwonić pod tel. 0913921739 lub kom. 605856556

 
web counter
web counter